Nowoczesny design

Na Twoim aucie

Profesjonalne folie do

Zmiany koloru

Najmodniejsze folie do

Oklejania aut

FOLIE DO OKLEJANIA AUT - FOLIE DO OCHRONY LAKIERU - FOLIE DO ZMIANY KOLORU

Odmień wygląd swojego auta!

folia-wylewana grafiwrap mat pomarańczowy

Szukasz sposobu, dzięki któremu tchniesz nowe życie w wygląd swojego auta? Znudził Ci się obecny design i chcesz spróbować czegoś ciekawszego? Idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z folii samochodowych do oklejania karoserii. Szeroki wybór odcieni oraz rodzajów to jedno, do tego dochodzi jeszcze praktyczność takiego zabiegu. Chcesz wiedzieć więcej o korzyściach folii samochodowej na lakier? Czytaj dalej.

Natychmiastowa poprawa estetyki

Cały proces oklejania auta folią odbywa się w stosunkowo krótkim czasie, co pozwala na naprawdę szybką odmianę wizualnej strony Twojego pojazdu. Należy jednak pamiętać, aby ten zabieg zlecić specjalistom. Zagwarantuje to fachowe i sprawne wykonanie zadania. Można próbować montować folie samemu, jednak w większości przypadku i tak kończy się to wizytą w specjalistycznym zakładzie, gdzie pracują fachowcy, montujący folie do oklejania aut od lat.

W zależności czy decydujemy się jedynie na drobną zmianę odcienia, czy też na całkowitą metamorfozę wyglądu auta – FOLIGGO, jako dystrybutor folii Grafiwrap w Europie Wschodniej dostarcza szeroką gamę kolorów folii do aut. Zatem niemal pewne jest, że każdy znajdzie coś dla siebie. W razie kłopotów doradzamy w wyborze odpowiedniej folii dla Twojego auta.

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju folie polimerowe i wylewane : MAT i POŁYSK, SATYNY / MATY METALICZNE / DECO I SKÓRY, EXCLUSIVE, STARDUST / KAMELEON / PERŁA / METALIC / CARBON 3D / FOLIE DO OCHRONY LAKIERU I NIE TYLKO. Wszystkie produkty obejrzeć można tutaj.

Dodatkowa ochrona auta

Pomijając aspekt wizualny stosowania takich folii, kolejną korzyścią jest zabezpieczenie karoserii auta przed uszkodzeniami. Zwłaszcza folie samochodowe STONE PROTECT Grafiguard chronią auto przede wszystkim przed:
Zarysowaniami – które mogą powstać na skutek kontaktu karoserii z niewielkimi kamyczkami podczas jazdy, czy też drobnymi przetarciami podczas parkowania.
Substancjami chemicznymi – jak na przykład sól, oleje czy brudy. Ponadto, folia pełni funkcję zabezpieczenia przed korozją, ponieważ chroni lakier przed uszkodzeniami.

Wysoka praktyczność rozwiązania

Warto nadmienić również, że mimo zmiany wyglądu i dodatkowej ochrony auta, taka metoda jest bardzo praktyczna. Korzystając z usług specjalisty jesteśmy w stanie łatwo założyć i zdjąć folie. Mamy więc możliwość wprowadzenia zmian w szybki sposób, który przy okazji przy wyborze niedrogich folii z oferty Grafiwrap nie jest wysoce kosztowny.