Nowoczesny design

Na Twoim aucie

Profesjonalne folie do

Zmiany koloru

Najmodniejsze folie do

Oklejania aut

FOLIE DO OKLEJANIA AUT - FOLIE DO OCHRONY LAKIERU - FOLIE DO ZMIANY KOLORU

O firmie

Foliowanie oraz oklejanie aut i samochodów

Firma FOLIGGO Paweł Nitka jest dystrybutorem na polskim rynku szerokiej gamy różnych folii producenta Grafityp stosowanych w samochodach oraz w budynkach. Najwyższej jakości folie Grafiwrap  służą do oklejania aut na karoserie i elementy lakierowane. W ofercie są folie serii folii wylewanych Graficast do najtrudniejszych i najbardziej obłych elementów oraz folie Lux Polymeric (Grafitack folie ekskluzywne polimerowe), służące do oklejania elementów z lekkimi przetłoczeniami. Folie Grafiwrap są produkowane w wysokiej technologii w fabryce w Belgii. Foliowanie aut wymaga dużej zręczności, precyzji i doświadczenia. Pomagamy w tym zakresie od wielu lat.

Wśród rodzajów folii samochodowych do montażu na karoserii aut możemy wyróżnić folie typu Carbon 3D czyli imitację splotu włókien, folie matowe i połyskowe, folie metaliczne – metalic w kilku gatunkach : Colour Wave zmieniające kolor, inaczej zwane foliami kameleon, folie perła z nowością bezbarwną perłą, folie Stardust czyli gwiezdny pył, najmodniejsze folie satynowe (mat z lekkim odcieniem metaliku), niepowtarzalne folie exclusive metalic, folie dekoracyjne do car wrappingu Deco i Lether czyli folie dekoracyjne i folie imitacje skóry oraz folie stone protect czyli folie do ochrony lakieru samochodu przed kamieniami nie odróżniającymi się od lakieru po nałożeniu  – seria SCP oraz GGU folie poliuretanowe – krystaliczne, nadające się do ochrony całych elementów samochodów oraz na do ochrony lamp samochodowych. Posiadamy również w ofercie folie reklamowe do druku Grafiprint oraz specjalne laminaty do ochrony wydruku, zwiększające żywotność i jego jakość.

Foliowanie i oklejanie – szczegółowa oferta

Nasza firma wykonuje profesjonalne foliowanie oraz oklejanie samochodów osobowych i sportowych. Tworzymy indywidualne, dopasowane oraz oryginalne projekty grafik. Zapewniamy gwarancję na: oklejanie aut oraz foliowanie samochodów. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo. Oklejanie samochodów dla nas nie ma granic. Nie brakuje nam pomysłów, dzięki czemu foliowanie aut w Grafiwrap jest cały czas oryginalne. Oprócz samochodów można je stosować do łodzi, skuterów wodnych, do oklejania mebli, laptopów, smart fonów itp.